ÇARPIŞMA - TEGEP 8. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

ÇARPIŞMA

… Eğitim ve Gelişim Zirvesi, 24-25 Ekim tarihlerinde Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Spor Tesisleri‘nde gerçekleşecek.

Yaşadığımız yüzyıl teknoloji ve insanın sıkça karşı karşıya geldiği, çarpıştığı ve iç içe geçtiği bir dönem. Çarpışmalar hem yıkımları hem de doğumları beraberinde getiriyor. Baş döndürücü bir değişim ve dönüşümün içindeyiz. Gelecek bir taraftan bizi büyülerken, diğer taraftan da ürkütüyor. Bu duygular bizi yeniden konumlanmaya, değişmeye ve gelişmeye zorluyor. Öğrenme yeniden tanımlanıyor. Rol ve sorumluluklarımız her gün değişiyor.

Teknoloji ve dijitalleşme büyük bir hızla hayatımızın her alanına nüfuz ederken bir yandan zindelik, dayanıklılık ve yavaşlama kavramlarını konuşuyoruz. Sürekli değişimin yarattığı hız ve karmaşa, bizi her alanda daha çevik ve sade olmaya itiyor.  Yapay zeka ve robot teknolojisi tüm iş yapış şeklimizi değiştirmeye adayken işte anlam arayışımız güçlü bir şekilde devam ediyor.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği Zirvelerle 3000’in üzerinde katılımcıyı ağırlayan TEGEP, bu Zirveler vasıtasıyla pek çok firmaya, ürün ve hizmetlerini seçkin bir hedef kitleyle buluşturma fırsatı sağlayan bir etkinlik ortamı ve sponsorluk alanı imkanı da sunuyor.

TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi bu yıl sekizinci kez, 24-25 Ekim 2018 tarihinde, «Çarpışma» teması ile gerçekleşecek

Related Posts