Eğitim ve Gelişim Zirvesi Hakkında - TEGEP 8. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Eğitim ve Gelişim Zirvesi Hakkında

… TEGEP tarafından organize edilen Eğitim ve Gelişim Zirvesi her yıl EKİM-KASIM aylarında düzenlenmektedir.

TEGEP kurulduğu günden bugüne eğitim ve gelişim alanında; her düzeyden paydaşı yakından ilgilendiren çalışmalar yürütüyor, çıktılar sunuyor ve etkinlikler/organizasyonlar gerçekleştirerek bu alandaki profesyonelleri bir araya getiriyor. Bu organizasyonların en geniş katılımlı ve kapsayıcı olanı ise,TEGEP’in kuruluşundan bu yana her yıl gerçekleştirdiği, TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi

2018 Yılı Ekim ayında sekizincisi gerçekleştirilecek olan Zirve’de, her yıl farklı bir tema çerçevesinde, eğitim gelişim alanına dair pek çok konunun ele alındığı, geniş kapsamlı  ve zengin bir içerik sunuluyor. Son üç yıldır ise iki günlük bir program akışı ile katılımcılarını ağırlayan Zirve; kurumsal eğitim ve gelişim alanında gerçekleştirilen en geniş katılımlı organizasyon olarak önemli bir network ortamı da sunuyor.

TEGEP 8. Eğitim ve Gelişim Zirvesi, işte tüm bu çarpışmaların getirdiklerini, öğrenme ve gelişim dünyamıza ve biz profesyonellere yansımalarını masaya yatıracak. Konu uzmanlarının, farklı kurumlardan yüzlerce öğrenme ve gelişim profesyonelinin katılımıyla gerçekleşecek onlarca oturumla çarpışmaları tüm çeşitliliği ve zenginliğiyle önümüze serecek.

Related Posts